Jaki jest nasz cel?
Przejechać rowerem przez pół Europy do Włoch, po drodze zobaczyć setki pięknych krajobrazów, zabytków, niesamowitych miejsc i w całości przypedałować do Polski.

Kim jesteśmy? 
Radek - student Turystyki na Uniwersytecie Łódzkim, poświęcający wolne chwile na kolarstwo i poznawanie nowych miejsc. 
Mikołaj - autor tego Bloga, student Automatyki i Robotyki na Politechnice Łódzkiej, psychopata na punkcie informatyki i sportu. 

Co dalej? 
Nasz ekwipunek to dwa rowery, osiem sakw wypełnionych aż po brzegi ciuchami, jedzeniem i sprzętem, dwa namioty ze śpiworami i trochę kasy na jedzenie. Więcej nie mamy, ale to nam wystarczy na przeżycie ponad miesiąc w trasie. Śpimy gdzie popadnie - lasy, krzaki, łąki, prywatne posesje za zgodą właścicieli i w drodze wyjątku jakieś kempingi. Trasę postaram się na bieżąco rejestrować przez Endomondo o ile zasięg GPS na to pozwoli. Energię dla elektroniki powinna nam zapewnić ładowarka słoneczna i przenośne akumulatorki.

Wszystkie zaplanowane miejscowości, przez które będziemy przejeżdżać możecie znaleźć w zakładce 'TRASA'. A informację o naszej obecnej lokalizacji i przejechany dystans macie na górze strony zaraz pod mapką przejazdu.

Zapraszamy do śledzenia naszego Bloga!
© 2014 Copyright & design by Mikołaj Kuropatwa. All rights reserved.